JE TO TADY! THE MINDSWEEP 2015!

Okamžik, na který jsme všichni čekali je tu! Pořadové album číslo 4 je zkompletováno a má již svůj název. THE MINDSWEEP bude zdobit všechny hudebniny po celém světe brzy v roce 2015.Přesněji tedy 19. ledna 2015 v pondělí. To všechno pod záštitou starého známého Dana Wellera, tentokráté zmixované Jeremym Wheatleym. Zdá se, že album bude více surovější a zuřivější, o to jemnejší některé pasáže budou. Můžeme tedy čekat další progres oproti AFFoC. A název značí něco čistého a ostrého.

mindsweepsvetle

Konec červenému logu, nastává éra modré barvy s hlavou (myslí), která jakoby značí rozmanitost jejich muziky. A jak bude vypadat playlist?

1. The Appeal & The Mindsweep I
2. The One True Colour
3. Anaesthetist
4. The Last Garrison
5. Never Let Go Of The Microscope
6. Myopia
7. Torn Apart
8. interlude
9. The Bank Of England
10. There’s A Price On Your Head
11. Dear Future Historians…
12. The Appeal & The Mindsweep II

Opět můžeme vidět, že začátek a konec bude snad v té stejné melodii, třeba se dočkáme i návaznosti od TTTS až po AFFoC, to by bylo zvlášt pozoruhodné, neboť by to poukazovalo na to, že nezapomínají na svou předchozí tvorbu. Anaesthetist je song, který jsme slyšeli už před delší dobou na zkoušce, takže se máme na co těšit. Taky točili nový klip a na YT se objevilo nové video/sestřih z natáčení.

Teď už nezbývá nic jiného, než vyčkávat na to, co vypustí dál…